1 min read

Fintech ve Insurtech ile Finansın Dönüşümü

Finansal teknolojiler alanındaki en kapsamlı, başucu referansı ve Türkçe bir kaynak arıyorsanız, aramayın! "Fintech ve Insurtech ile Finansın Dönüşümü" kitabı yayımlandı.
Fintech ve Insurtech ile Finansın Dönüşümü

Kitap, finansal hizmetlere yön veren beş temel yapıtaşını stratejik bir model önerisi olarak odağına alıyor. Teknoloji, toplum, ekonomi, regülasyon ve strateji/örgüt yapısı başlıkları altında müthiş tespitler ve içerikler sunuyor, mutlaka okunmalı.

Prof.Dr. Selim YAZICI öncülüğünde hazırlanan ve birçok değerli kişinin katkıda bulunduğu bu kitaba naçizane ben de dört başlıkta yazılarımla katkıda bulundum.
1️. Finansal Okuryazarlığın Önemi
2. Finansal Hizmetlerde Müşteri Sadakati ve Değişimi
3. FinTech Girişimleri için Müşteri Deneyimi Stratejileri
4. Finansal Teknolojilerde Etik

Sektörden 35 yazar, 5 bölüm ve 50 konu başlığı ile birçok sorunun yanıtını bulacağınız bu kitabı herkesin okumasını tavsiye ederim.

Prof.Dr. Selim YAZICI ve katkı veren tüm yazar arkadaşları böyle bir eserin hayat bulması noktasındaki emekleri için tebrik ederim.

https://fintechkitabi.com/

Zeynep STEFANOzge Ozbalaban CelikGürdoğan YurtseverAhmet UstaYurda LeylakUmut EsenOkan YildizSoner CankoSelin Tiftikci TuncerYaşar K. CanpolatKaan Can AkdereUmut BakanoğullarıTugrul SevimBerkin BarutJason LauÖmer KulYasemin ErenBurkan BeyliSerkan UnsalOzan SonmezErman TaylanUssal SahbazTuran SertYalın ÖzcanSema YuceBarış YükselM. Okan ArıcanMuge Yilmaz serhat yanık Dr. Hasan Meral

Kitabı incelemek isteyenler şu linke göz atabilir 👇
https://fintechkitabi.com/

Satın almak için şu sayfadaki linklere bakabilirsiniz.

Kitabı keyifle okumanızı dilerim.

Sevgi ve sağlıcakla kalın.

Projelerin hakkında görüşmek, soruların varsa yanıt almak ya da sadece tanışmak için online bir görüşme yapmak istersen:

Şayet yorum yapmak isterseniz buradan giriş yapabilirsiniz!