2 min read

Uygulama Geliştirme UX/UI Dizayn ve WSDesign

WSDesign, mobil uygulamalar tasarlamanıza yardımcı olan en çok satan android uygulama tasarım şablonudur. Android Studio'nuzla kullanımı kolay bir android uygulaması geliştirmek için eksiksiz hazır şablonlara sahiptir. Ayrıca, Uygulamanızı tasarlamak için XML veya Flutter seçeneği sunar.
Uygulama Geliştirme UX/UI Dizayn ve WSDesign
https://wsdesign.in/

İyi tasarımcılar bulmak zor, bu yüzden WSDesign'ı bulduğumda çok heyecanlandım. Uygulamaları, müşterilerim için mükemmel android uygulamaları oluşturmayı çok daha kolay hale getirdi. Kullanımı kolay, pürüzsüz arayüz ve genel olarak mükemmel müşteri hizmeti hepsi bir arada!

Yaklaşık iki yıldır WSDesign ile çalışıyorum ve onlar gerçekten yetenekli geliştiriciler. Neredeyse tüm projelerimde bana yardımcı oldular, her zaman zamanında teslim edilen yüksek kaliteli işler yaptılar. Birlikte çalışmak için harika bir geliştirici arıyorsanız WSDesign'ı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

WSDesign Android App'in harika bir uygulama olduğunu söylemeliyim. Dağınık değil, çok sezgisel ve kullanımı basit. Birkaç saat içinde işlevsel bir android uygulaması tasarlayabildiğime inanamıyorum. Gerçekten harika bir ürün!

WSDesign, yerel uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olan en çok satan android uygulama geliştirme yazılımıdır. Android Studio'nuzla kullanımı kolay bir android uygulaması geliştirmek için eksiksiz bir şablona sahiptir. Ayrıca, Uygulamanızı tasarlamak için XML veya Kod seçme seçeneği sunar.

WS Design, onu piyasadaki en iyi tasarlanmış Android Uygulama Geliştirme araçlarından biri yapan çok sayıda özelliğe sahiptir. Sınırsız düzen ve tema çeşitleri, özelleştirmeler ve daha pek çok şey sunar.

WSDesign ile profesyonel kalitede uygulamalar oluşturabilirsiniz. Tasarım, tüm özellikleriyle hazır, böylece bir amatör bile basit adımları izleyerek harika bir uygulama oluşturabilir.

En iyi uygulama oluşturma aracını arıyorsanız, WSDesign tam size göre. Kullanıcının yalnızca uygulamalar oluşturmasını değil, aynı zamanda bunları Google PlayStore'da yayınlamasını sağlayan hepsi bir arada bir tasarım ve geliştirme aracıdır.

WSDesign App Builder, Android geliştiricileri için güçlü bir IDE (entegre geliştirme ortamı) sağlar. Android Studio'da kodlama gerekmez - uygulamanızı oluşturmayı kolaylaştıran yalnızca sürükle ve bırak arayüzüdür.

Ama ya daha fazla kontrol istiyorsanız? Pekala, yerel kod tabanının kullanışlı olduğu yer burasıdır. XML koduyla, düzenler, görünümler, etkinlikler, sınıflar, UI öğeleri vb. dahil olmak üzere kod tabanınızın tüm bölümlerine doğrudan erişimle projenizin tam kontrolünü elde edersiniz.

Şayet yorum yapmak isterseniz buradan giriş yapabilirsiniz!